United “godet”, ofron 54 milionë për yllin e Juventusit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

United “godet”, ofron 54 milionë për yllin e Juventusit

19:33 | 23 Dhjetor 2018

Manchester United ka dorëzuar një ofertë prej 54 milionë funte për Douglas Costa e Juventusit përcjell ORAinfo.

Planet e janarit të Unitedit po vazhdojnë të dëshpërojnë pas shkarkimin e kësaj jave të menaxherit Jose Mourinho.

Dhe sipas Rai Sport klubi i Old Trafford kanë bërë një ofertë të madhe për mbrojtësin brazilian , pasi e ardhmja e Alexis Sanchez mbetet e pasigurt te Djajtë e Kuq.

Kujtojmë e futbollisti Costa ishte edhe në planet e ish-trajnerit Mourinhos./ORAinfo/

Komento: