United ia jep lajmin katastrofal Juventusit dhe Realit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

United ia jep lajmin katastrofal Juventusit dhe Realit

23:42 | 13 Gusht 2019

Manchester United, nuk do të dëgjojë asnjë ofertë për Paul Pogba.

Dritarja evropiane e transferimeve nuk mbyllet deri në fillim të shtatorit, duke lejuar që Juventus dhe Real Madrid që potencialisht të sjellin yllin francez, përcjell ORAinfo.

Por Ole Gunnar Solskjaer beson se Pogba është jetik për planet e tij këtë sezon dhe me mbylljen e dritares angleze, United nuk do të jetë më në gjendje të sjellë një zëvendësim nëse ata shesin atë./ORAinfo/

Komento: