United ka në duar 200 milionë, gati super-transferimet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

United ka në duar 200 milionë, gati super-transferimet

16:33 | 08 Prill 2019

Manchester United do t’ia dorëzojë Ole Gunnar Solskjaer një buxhet transferimi prej 200 milionë dollarësh – më i madhi në historinë e klubit – këtë verë, raporton Daily Mirror.

Jadon Sancho, Callum Hudson-Odoi, Aaron Wan-Bissaka dhe Declan Rice janë të gjitha objektivat e raportuara që synon të i transferojë United përcjell ORAinfo.

Megjithatë, zëvendëspresidenti ekzekutiv i United Ed Woodward thuhet se dëshiron të sjellë talentë të gatshme në Old Trafford, siç janë mbrojtësi i Napolit Kalidou Koulibaly dhe qendërmbrojtësi i Real Madrid, Raphael Varane./ORAinfo/

Komento: