United merr këtë vendim të papritur për Pogban – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

United merr këtë vendim të papritur për Pogban

14:00 | 15 Prill 2019

Manchester United do ta bëjë Paul Pogba kapitenin e klubit të tyre për të shmangur interesin nga Real Madrid.

Ylli i Francës ka qenë i lidhur ngushtë me një lëvizje për kampionët evropianë që po largohet këtë verë, më së shumti nga shtypi në Spanjë dhe Francë, përcjell ORAinfo.

Megjithatë, lajmet nga Diario AS thonë se Pogba do të bëhet kapiten i klubit për të zëvendësuar Antonio Valencian – i cili do të largohet nga Old Trafford këtë verë kur kontrata e tij të skadojë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!