United po “çmendet” pas këtij lojtari që dikur e kishte në ekip – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

United po “çmendet” pas këtij lojtari që dikur e kishte në ekip

11:33 | 24 Dhjetor 2018

Manchester United, do të kërkojë të sjellë, Josh Kingun e Bournemouth në Old Trafford në janar, thotë The Sun përcjell ORAinfo.

King ka luajtur nën urdhrat e trajnerit të përkohshëm të United, Ole Gunnar Solskjaer në ekipin e të rinjve të Djajve të Kuq dhe që atëherë ka bërë përshtypje në bregun jugor të Premier Ligës.

Solskjaer është ende një admirues i mprehtë i bashkëkombasit të tij dhe është i gatshëm të paguajë 25 milionë funte (31.6 milionë dollarë) për ta nënshkruar atë./ORAinfo/

Komento: