United po e rrëmben yllin e Romës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

United po e rrëmben yllin e Romës

12:09 | 02 Janar 2019

Manchester United, është duke eksploruar mundësinë e nënshkrimit të mbrojtësit të AS Roma, Kostas Manolas, në janar, raporton Tuttomercatoweb përcjell ORAinfo.

Qendërmbrojtësi i Greqisë ka një klauzolë prej 34 milionë funte (43 milion dollarë) në kontratën e tij aktuale, të cilën Djajtë e kuq po e konsiderojnë aktivizuar këtë muaj.

Një numër i madh objektivash mbrojtëse janë debatuar në Old Trafford kohët e fundit dhe tisë Ole trajneri i përkohshëm Gunnar Solskjaer mund të duhet të veprojë shpejt për Manolas, pasi që Arsenali dhe Chelsea gjithashtu thuhet se janë të etur për 27-vjeçarin./ORAinfo/

Komento: