United po e transferon yllin 100 milionësh

21:38 | 08 Janar 2019

Kalidou Koulibaly mbetet një objektiv për Manchester United, raporton France Football.

Qendra e Napolit ka tërhequr interesin nga një mori klubesh, por United janë të vendosur për të luftuar konkurrencën e ashpër dhe ta rrëmbejë yllin senegalez përcjell ORAinfo.

Edhe pse United nuk pritet të ketë një dritare të zënë gjatë këtij muaji, hierarkia e klubit do të jetë e gatshme të shpenzojë shumë para për 27-vjeçarin./ORAinfo/

Komento: