United po ia merr nga duart yllin e madh Milanit

15:24 | 06 Janar 2019

Manchester United dhe Milan janë në luftë të ashpër për ish-yllin e Atleticos, Yannick Carrasco përcjell ORAinfo.

Manchester United është vendosur të ofrojë një ofertë për Yannick Carrasco për të i ofruar atij një rrugë shpëtimi nga Kina, ku ai po luan për Dalian Yifang, raporton The Sun të dielën.

25-vjeçari është kontraktuar me ekipin nga skuadra e Super-Ligës kineze deri në verën e vitit 2021.
Mbetet të shihet se çfarë do të ndodh me fatin e Carracos./ORAinfo/

Komento: