United po ia rrëmben yllin 90 milionësh të Juventusit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

United po ia rrëmben yllin 90 milionësh të Juventusit

22:42 | 08 Janar 2019

Manchester City dhe Manchester United janë të interesuar për sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala, raporton Tuttosport përcjell ORAinfo.

Të dy klubet do të duhej të thyen rekordet e tyre të transferimit për të nënshkruar 25-vjeçarin, ndonëse Juventusi ishte i gatshëm të dëgjonte marrëveshje me vlerë më shumë se £ 90million.

Thuhet se United, është skuadra favorite për ta marrë yllin argjentinas të cilin ka kohë që është duke e vëzhguar./ORAinfo/

Komento: