United vjen me transferim të “çmendur” nga Franca – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

United vjen me transferim të “çmendur” nga Franca

15:30 | 15 Prill 2019

Sipas asaj që është raportuar nga gazeta angleze The Daily Mirror sot, Manchester United kanë vendosur pamjet e tyre në sulmuesin francez të Lyon, Moussa Dembele dhe mendojnë ta transferojnë atë.

Dembele, 22, vetëm u bashkua me Lyon nga skuadra skoceze Celtic verën e kaluar, por tashmë është i lidhur shumë me një largim nga klubi francez,përcjell ORAinfo.

Manchester United po e sheh Dembele si një alternativë të mundshme për të luajtur dhe për të mësuar nga sulmuesi belg Romelu Lukaku./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!