Ushqim tradicional, kështu e pret gjyshja kur i shkon mysafir Engjellusha – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ushqim tradicional, kështu e pret gjyshja kur i shkon mysafir Engjellusha

10:32 | 25 Janar 2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo në vikend kishte zgjedhur që ta kalojë ditën të dajt. E gjyshja e ka pritur me ushqime tradicionale. /ORAinfo/

Komento: