Vajza e Afërditës bëhet ‘nuse’ për Bajram, pamja e saj do t’ju lë ‘gojëhapur’

16:33 | 04 Qershor 2019

Dona Janova është vajza e këngëtares së mirënjohur, Afërdita Demakut.

Ajo ndoqi rrugën e nënës duke u bërë edhe ajo një këngëtare tejet e suksesshme e muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

Dona është shumë e përfolur edhe për paraqitjet e saj përherë tejet elegante.

E sot, ajo për Bajram duket se është rregulluar tek grimerja dhe me këtë pamje po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: