Vajza e Afërditës vishet si ‘nuse’, shikoni ҫfarë bëri nëna e saj kur e pa – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e Afërditës vishet si ‘nuse’, shikoni ҫfarë bëri nëna e saj kur e pa

22:07 | 20 Maj 2019

Afërdita Demaku është këngëtarja kosovare e që u bë tejet e njohur që në paraqitjen e parë.

Me zërin e saj të veçantë arriti të bëhet tejet e pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Talentin për muzikën duket se ajo e trashëgoi edhe tek vajza e saj, Dona e cila është bërë po aq e njohur sa edhe nëna e saj.

Sot Afërdita ka publikuar një foto të saj, ku shihet se Dona se është veshur me fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: