Vajza e Albatritit e Egzonës ka ditëlindjen, ja çfarë dhurate i ka blerë halla

23:55 | 08 Maj 2019

Sot, vajza e madhe e Egzona dhe Albatrit Muqiqit, Amelia feston ditëlindjen.

E për këtë prindërit e saj janë përkujdesur t’i organizojnë një festë të madhe, përcjell ORAinfo.

Nuk kanë munguar as me urime të shumta sidomos nga familja e ngushtë.

E një prej urimeve më të veçanta është edhe ajo e motrës së Albatritit, Bionës e cila edhe ia ka blerë mbesës një kukull për ditëlindje./ORAinfo/

Komento: