Vajza e Besart Halimit e ka ditëlindjen, gruaja e tij publikon foto nga festa ‘madhështore’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e Besart Halimit e ka ditëlindjen, gruaja e tij publikon foto nga festa ‘madhështore’

22:53 | 26 Maj 2020

Besart Halimi është ndër këngëtrët më të njohur në vendin tonë.

Me zërin e tij, ai bëri publikun për veten, shkruan ORAinfo.

Besarti është i martuar me Janën dhe kanë një vajzë.

Vajza sot kishte ditëlindjen, ku Jana publikoi disa pamje nga festa e saj./ORAinfo/

Komento: