Vajza e Danit nis pushimet me të dashurin, publikon pamje interesante nga atje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vajza e Danit nis pushimet me të dashurin, publikon pamje interesante nga atje

21:13 | 12 Korrik 2019

Fjanda është vajza e Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se tashmë ka filluar pushimet.

Në foton në fjalë ajo është shfaqur me një fustan i cili po duket njësoj si ‘ҫilimi’ që ajo ka afër./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!