Vajza e deputetes kosovare, çfarë loqke – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vajza e deputetes kosovare, çfarë loqke

22:45 | 17 Qershor 2019

Është nga deputetët më zëshme në Parlamentin e Kosovës. Donika Kadaj po ashtu është ndër deputetet më të bukura.

Bukurinë e saj duket se ja trashëguar edhe vajzës së saj, Doruntinës, transmeton Indeksonline.

Doruntina është studente në Fakultetin Juridik në vitin e parë.

Përkundër që nuk ka ndonjë post, bukuria e saj po tërheq vëmendjen e publikut.

Në postimet e saj ajo merr me qindra, mijëra pëlqime.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!