Vajza e Lirimit e Lules ka një problem shëndetësor, i duhet të operohet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e Lirimit e Lules ka një problem shëndetësor, i duhet të operohet

19:24 | 19 Maj 2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.

Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe kritika, shkruan ORAinfo.

Por, së fundmi ata po kalojnë momente shumë të vështira, Lulja po përballet me një sëmundje.

Lulja nuk ishte në gjendje të mirë shëndetësore dhe disa ditë ka qëndruar në spital, por tashmë duket se është më mirë e është kthyer në shtëpi.

E përmes postimit të fundit, Lulja ka treguar se edhe vajza e tyre ka një problem me sy, por që nuk mund të operohet para se t’i mbush 3 vjet./ORAinfo/

Komento: