Vajza e Njomzës rregullohet për ditëlindjen e vëllaut, është bërë tamam si ‘kukull’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e Njomzës rregullohet për ditëlindjen e vëllaut, është bërë tamam si ‘kukull’

19:07 | 22 Janar 2021

Elira Martinaj tashmë është shumë e njohur për publikun tonë.

Ajo është mbesa e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli, shkruan ORAinfo.

Së pari u bë e njohur nëna e saj Njomza, si frizere shumë e zonja, e tani edhe Elira.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sonte ajo është rregulluar për ditëlindjen e vëllaut dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: