Vajza e Remzies del për shëtitje, ‘shokon’ me gjendjen e saj

21:52 | 03 Qershor 2019

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Që pas martesës së vëlllait të saj ajo po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku bën postime të ndryshme na jeta e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalur me veturë dhe po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

Komento: