Vajza e Shkurtës nuk do ta pres Bajramin me familje, shikoni ku ka shkuar

22:37 | 03 Qershor 2019

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Besiana tashmë i ka filluar pushimet e saj, nga ku poston pamje të ndryshme dhe po vazhdon të qëndrojë atje.

Duket se ajo nuk do të jetë pranë familjes për festën e Bajramit./ORAinfo/

Komento: