Vajza e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mahniti të gjithë me grimin dhe frizurën e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e Shkurtës sapo doli nga frizerja, mahniti të gjithë me grimin dhe frizurën e saj

16:04 | 20 Tetor 2020

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës.

Ajo u bë e njohur edhe si motra e Gresës, shkruan ORAinfo.

Tani Besiana ka një numër të konsiderueshëm ndjekësish në Instagram ku është shumë aktive.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Komento: