Vajza e Shkurtës shkojnë në fitnes, befasojnë me veprimin e tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza e Shkurtës shkojnë në fitnes, befasojnë me veprimin e tyre

13:21 | 07 Shtator 2019

Shkurte Fejza është një këngëtare shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës para shumë vitesh dhe që nga atëherë është shumë e pëlqyer për publikun, përcjell ORAinfo.

Po aq të përfolura sa ajo janë edhe vajzat e saj.

Sot Gresa dhe Agnesa kanë shkuar në fitness. Ajo kanë publikuar një video ku shfaqet duke u përgatitur për të ushtruar.

Veshja e tyre ka marrë vëmendjen… /ORAinfo/

Komento: