Vajza e Shyhretes e ka bërë ‘kukull’ Lulen, ajo ‘mahnit’ me pamjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vajza e Shyhretes e ka bërë ‘kukull’ Lulen, ajo ‘mahnit’ me pamjen

09:21 | 21 Gusht 2019

Luljeta Përgjegjaj është tani një person shumë i njohur për publikun.

Ajo është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Medës, përcjell ORAinfo.

Çifti janë shumë të përfolur në publik e sidomos Lulja me paraqitjet e saj.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale edhe pse është nënë e katër fëmijëve.

Së fundi, Lulja ka publikuar një foto ku shihet se është rregulluar tek vajza e Shyhretes, Njomza dhe e cila e ka bërë të duket si një kukull./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!