Vajza e Ylli Demajt semimaturante, qenka një super-femër – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vajza e Ylli Demajt semimaturante, qenka një super-femër

13:46 | 17 Qershor 2019

Ylli Demaj është një ndër këngëtaret më të dashur për publikun.

Ai është shumë aktiv në ahengje familjare, shkruan ORAinfo.

Ylli është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Së fundmi ai ka publikuar një foto të vajzës së tij, e cila është semimaturante.

Ajo po duket të jetë një super-femër./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!