Vajza i rrah prindërit e saj në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza i rrah prindërit e saj në Prishtinë

09:31 | 03 Tetor 2022

Një vajzë dyshohet se i ka sulmuar fizikisht prindërit e saj.

Rasti të dielën në Prishtinë.

Si pasojë e sulmit viktimat kanë marrë lëndime trupore dhe atyre u është ofruar ndihma mjekësore.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje, njofton raporti 24 orësh i policies.

“Prishtinë 02.10.2022-15:00 Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi e njëjta kishte sulmuar fizikisht familjarët e saj. Si pasojë e sulmit viktimat kanë pësuar lëndime trupore për çka dhe u është ofruar tretman mjekësorë. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Komento: