Vajza në foto është tani aktorja më e pëlqyer kosovare, e njihni kush është? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza në foto është tani aktorja më e pëlqyer kosovare, e njihni kush është?

17:43 | 11 Shtator 2019

Fiona Gllavica është emri i aktores që u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo arriti të jetë tejet e pëlqyer në publik dhe suksesi i saj po shtohet dita-ditës, shkruan ORAinfo.

Ishtë roli i Pajtesës në serialin ‘Çka ka shpia’ ai që e bëri tejet të përfolur.

Ajo është shumë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale e sidomos në Instagram.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet ajo kur ishte fëmijë./ORAinfo/

Komento: