Vajza në lidhje me djalin e Thaҫit, ky ishte reagimi i Lufti Hazirit kur e mori vesh këtë

10:33 | 17 Dhjetor 2018

Djali i Presidentit të vendin, është pjesë e mediave, më shumë për jetën e tij private.

Endrit Thaçi i biri i Presidentit Hashim Thaçi, më shumë se për çka do, flitet për jetën e tij private. Media ia ka identifikuar disa të dashura, të cilat megjithatë nuk janë konfirmuar nga vetë i riu, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi po flitet se Endrit ka hyrë në lidhje dashurie me vajzën e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri, që po ashtu njihet si aktivisti më i zëshëm i “LDK”-së.

Endriti është parë nën shoqërinë e Lotinës, vajza e vogël e Lutfi Hazirit dhe Mirvete Bajrami. Lotina ka lindur në kohën e luftës, andaj edhe është pagëzuar me këtë emër.

Endrit, djali i vetëm i Presidentit të vendit nuk e ka parë të udhës të thotë diçka në lidhje me pretendimet e medies për një romancë mes tij dhe Lotinës.

Komento: