Vajza nuk e lë Labin të fle, e reagimi i Qëndresës do t’ju befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajza nuk e lë Labin të fle, e reagimi i Qëndresës do t’ju befasojë

18:48 | 04 Shtator 2019

Labinot Gashi dhe Qëndresa Bajrami është një çift shumë i dashur për publikun.

Ata janë martuar pak vite më parë dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë quajtur, Rroa, përcjell ORAinfo.

Krahas angazhimeve të shumta, ata i gjejmë shumë aktivë edhe në rrjete sociale e sidomos Qëndresën.

Ata këtë kohë po e kalojnë në pushime dhe nga atje po publikojnë imazhe të shumta.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet vajza duke mos e lënë Labin të fle, e Qëndresa nuk ka hezituar që këtë moment ta ndajë me fansat./ORAinfo/

Komento: