Vajzat në foto tani janë dy femrat më të bukura shqiptare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vajzat në foto tani janë dy femrat më të bukura shqiptare

17:24 | 02 Shtator 2019

Marina dhe Luana Vjollca janë dy motrat prezantuese.

Ato janë shumë të komentuara sidomos për paraqitjet e tyre përherë në formë, përcjell ORAinfo.

Sot, Luana feston ditëlindjen dhe Marina ka zgjedhur mënyrën më të veçantë për ta uruar.

Ajo ka publikuar një foto kur ato të dyja kanë qenë vajza të vogla.

Luana dhe Marina këtë bukuri e paskan pasur që nga fëmijëria./ORAinfo/

Komento: