Vallëzimi më i veҫantë i nuses e dhëndrit, pamje të reja nga dasma e djalit të Halilit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vallëzimi më i veҫantë i nuses e dhëndrit, pamje të reja nga dasma e djalit të Halilit

23:05 | 13 Gusht 2019

Halil Kastrati është humanisti më i njohur shqiptar që ka ndihmuar shumë familje shqiptare me vështirësi ekonomike.

Shoqata e tij ‘Jetimët e Ballkanit’ është një prej organizatave humanitare shqiptare më të suksesshmet deri më tash, shkruan ORAinfo.

Në familjen e tij së fundi ka pasur një festë të madhe e që ishte martesa e djalit të tij.

Më poshtë mund të shihni vallëzimin e nusës dhe dhëndrit./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!