Varroset inspektori i pyjeve që u privua nga jeta afër liqenit të Badovcit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Varroset inspektori i pyjeve që u privua nga jeta afër liqenit të Badovcit

15:47 | 20 Dhjetor 2019

I jepet lamtumira e fundit Nazmi Rrustemit.

Në fshatin Keqekollë i është dhënë lamtumira e fundit inspektorit të pyjeve Nazmi Rrustemit që është vr’arë mbrëmjen e së mërkurës.

Të pranishëm në varrimin e Rrustemit ishin kryetari i komunës së Prishtinës Shpend Ahmeti, nënkryetari Selim Pacolli dhe Drejtori i Inspeksionit Adonis Tahiri.

Trupi i pajetë i zyrtarit të Komunës së Prishtinës ishte gjetur në pyllin në fshatin Mramor, në afërsi të Liqenit të Badocit.

Komento: