Vazhdon gjykimi ndaj Thaçit dhe të tjerëve

08:02 | 26 Shtator 2023
vazhdon-gjykimi-ndaj-thacit-dhe-te-tjereve

Vazhdon sot gjykimi kundër Thaçit dhe të tjerëve.

Seanca nis në ora 09:00 në Dhomat e Specializuara të Kosovës në Hagë./Front Online

Komento: