Vdes aktorja e njohur Leze Qena – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vdes aktorja e njohur Leze Qena

11:02 | 25 Mars 2020

Ndërron jetë aktorja e madhe, Leze Qena.

Shuhet ikona e aktrimit kosovare, Leze Qena kandërruar jetë në moshën 85 vjecare, mengjesin e sotëm.

Ajo ishte pjesë marrëse në shumë filma, seriale vendore dhe përtej saj.

Së fundi ishte pjes ë e serialit Cka ka shpija”. ajo ndërroi jetë vetëm pak minuta më parë në Mjekimin
intenziv – QKUK.

Komento: