Vdes i riu nga Hani i Elezit që e zuri kamioni në vendin e punës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vdes i riu nga Hani i Elezit që e zuri kamioni në vendin e punës

10:41 | 29 Nëntor 2019

I riu humb jetën në vendin e punës, e zë kamioni në Han të Elezit.

Një humbje e madhe ka ndodhur për Familjen Koraqi nga Komuna e Hanit të Elezit.

I riu, Salih Koraqi është aksidentuar mbrëmë në vendin e punës, në një gurëthyes në Han të Elezit

Dyshohet se ai u vetaksidentua në vendin e punës. Dyshohet se të riun e ka zënë kamioni përfuni.

I ndjeri ka lënë pas gruan dhe dy fëmijë.

Komento: