Vdes në moshën 31 vjeçare disenjatori kosovar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vdes në moshën 31 vjeçare disenjatori kosovar

09:32 | 12 Shtator 2019

Ndërron jetë disenjatori kosovar.

Ka ndërruar jetë papritmas në Zvicër disenjatori kosovar, Amir Sinani.

Burime të afërta me familjen tregojnë për Indeksonline se 31- vjeçarit i ishte përkeqësuar gjendja papritmas, para se të vdiste në një nga spitalet e Zvicrës.

Sinani që ushtronte punën e disenjatorit prej disa vjetësh, në Zvicër ishte me prejardhje nga Komuna e Kamenicës.

Varrimi i të ndjerit bëhet sot në orën 12:00 në varrezat e fshatit Hajvali.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!