Vdes nga Koronavirusi vëllai i Kryetarit të Rahovecit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vdes nga Koronavirusi vëllai i Kryetarit të Rahovecit

14:15 | 01 Gusht 2020

Vdes nga COVID-19 vëllai i Kryetarit të Rahovecit.

Vëllau i kryetarit të Rahovecit, Smajl Latifaj ka ndërruar jetë pas infektimit me Covid-19.

Anëtari i AAK’së, Muharrem Nitaj përmes një postimi në Facebook ka thënë se kryetari i Rahovecit e ka njoftuar për vdekjen e vëllaut të prekur me koronavirus.

“Veç lajme të hidhura po marrim. Sapo më njoftoi Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, që i paska nderru jete vellai i madh, Ademi. Ka qene i prekur me covid 19.
Jam pjese e dhimbjes dhe e merzise se tyre!
Kolegut Smajl Latifi, Familjes dhe miqeve, ngushëllime”, ka shkruar Nitaj.

Komento: