Vdes një 29-vjeçar nga vetaksidenti në Istog – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vdes një 29-vjeçar nga vetaksidenti në Istog

20:26 | 09 Shkurt 2023

Vetaksident në Istog, vdes 29-vjeçari.

Një person rreth moshës 29-vjeçare ka vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në Lobuzhdë të Istogut.

Lajmin për Gazetën Express e konfirmoi zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Po e konfirmoj. Rreth orës 18:50, policia është njoftuar për një aksident në Lobuzhdë të Istogut. Me të arritur në vendin e ngjarjes, policia mësoi se bëhet fjalë për vetaksident. Një person ka qenë në veturë. Është njoftuar stafi emergjent dhe mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti i hetimeve të aksidenteve dhe Prokurori” tha Gashi.

Komento: