Vdes një 46-vjeçar në një lokal në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vdes një 46-vjeçar në një lokal në Prishtinë

10:07 | 05 Gusht 2022

Një 46-vjeçar vdes në një lokal në rrugën “Muharrem Fejza”.

Një 46-vjeçar ka vdekur në një lokal në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

Ahmeti ka thënë se rasti po hetohet si “vdekje e dyshimtë”.

“Rreth orës 08:00, kemi pranuar informatën për një person pa shenja jete në një lokal në rrugën Muharrem Fejza në Prishtinë. Policia dhe ekipi mjekësor menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku nga ekipi mjekësor është konstatuar vdekja e personit mashkull 46 vjeç. Aktualisht policia me kujdes të shtuar ka nisur hetimin e rastit si “vdekje e dyshimtë” dhe po ndërmerr të gjitha veprimet e duhura hetimore dhe ato forenzike – të ekzaminimit, që do të ndihmonin hetimin e ngjarjes si dhe sqarimin dhe ndriçimin e plotë të rastit” tha Ahmeti.

Komento: