Vdes një person në Lipjan përderisa vetëaksidentohet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vdes një person në Lipjan përderisa vetëaksidentohet

12:42 | 17 Tetor 2019

Vetaksidentohet dhe vdes një 70-vjeçar, në Lipjan.

Një person i moshës 70- vjeçare ka vdekur të enjtën në vetaksident.

Rastin e ka konfirmuar për Indeksonline, zëdhënësi i QKUK-së, Shpend Fazliu.

Ai ka thënë se “në emergjencë është sjell pa shenja jete një person me ditëlindje 1949! Tashti është në mjekësi ligjore për autopsi”.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën Lipjan-Kraishtë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!