Vdes një person në Prishtinë, policia jep detajet e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vdes një person në Prishtinë, policia jep detajet e fundit

09:48 | 22 Tetor 2021

Një person është gjetur pa shenja jete dje në Prishtinë.

Sipas policisë, ai është gjetur nga familjarët të cilët edhe kanë raportuar rastin.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë e nevojshme policore dhe ekipi mjekësor, ku nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion.

Komento: