Vdes njëri nga katër të aksidentuarit dje në autostradën “Arbën Xhaferi” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vdes njëri nga katër të aksidentuarit dje në autostradën “Arbën Xhaferi”

11:28 | 30 Gusht 2020

Ndërron jetë njëri nga katër të aksidentuarit dje në autostradën “Arbën Xhaferi”.

Njëri nga katër personat e aksidentuar dje pasdite në autostradën “Arbën Xhaferi”, ka ndërruar jetë pas mesnate.

Policia njofton përmes raportit 24 orësh se trupi i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

“Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar katër meshkuj kosovarë, dy të lënduar rëndë dhe dy të lënduar lehtë. Të gjithë të lënduarit janë duke u trajtuar në QKUK. Rreth orës 00:10 është konfirmuar se njëri nga viktimat ka ndërruar jetë dhe është dërguar në IML për Obduksion”, thuhet në raport.

Komento: