Vdes tragjikisht 4 vjeçari në Kaçanik pasi ra në bunar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vdes tragjikisht 4 vjeçari në Kaçanik pasi ra në bunar

18:15 | 25 Gusht 2022

Një 4-vjeçar në Kaçanik vdes tragjikisht pasi ra në bunar, policia jep detaje.

Një fëmijë i moshës 4 vjeçare ka vdekur pasi ka rënë në bunar.

Lajmin për Express e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së rajonit të Ferizajt, Kanun Veseli.

“Policia Rajonale e Ferizajt ka pranuar një informacion se sot rreth orës 11:15 në fshatin Bajnicë, në rrugën ” Natyra” të Kaçanikut, një femijë mashkull moshës 4 vjeç ka rënë në një pus (bunarë) . Menjëherë Policia, Emergjenca , si dhe Zjarrfikesit kanë dalur në vendin e ngjarjes, por për pasojë trupi i tij është nxjerrur pa shenja jete, kjo e konfirmuar nga mjekët kundestar. Në lidhje me këtë ështe njoftuar edhe prokurori kujdetar nga Prokuroria Themelore e Ferizajt”, tha Veseli.

Komento: