Vdesin 11 persona vdesin nga Koronavirusi në Maqedoni – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vdesin 11 persona vdesin nga Koronavirusi në Maqedoni

15:36 | 28 Qershor 2020

Nëntë të vdekur dhe 176 raste të reja me koronavirus për 24 orë në Maqedoni.

Koronavirusi po vazhdon të përhapet shumë në Maqedoninë e Veriut.

Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë nëntë pacientë teksa pas 870 testimeve të bëra 176 kanë rezultuar pozitive.
Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë.

Komento: