Veç në të brendshme, Elvana Gjata shfaqet hot në imazhin e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Veç në të brendshme, Elvana Gjata shfaqet hot në imazhin e fundit

11:45 | 23 Shtator 2021

Elvana Gjata duket mahnitëse në pozat me të brendshme

Këngëtarja nuk është shumë aktive me mbrëmje muzikore gjatë kësaj periudhe.

Ajo i jep rëndësi të madhe paraqitjes së jashtme çdo herë, gjë për të cilën merr vazhdimisht komente pozitive.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit një fotografi ku shihet me dukej mjaft elegante por ajo që morri vëmendjen e fansave ishte se ajo kishte veshur vetëm reçipeta.

Dukjen e saj Elvana e kombinoi me shumë bizhuteri të mëdha floriri të cilat binin në sy mjaft shumë.

Grimi i këngëtares u fokusua më shumë tek pjesa e syve dhe buzëkuqi ngjyrë rozë e lehtë.

Komento: