Vedati shkakton shumë të qeshura me komentimin për lidhjen Andi-Gresa: “Ngjuk-ngjuk” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vedati shkakton shumë të qeshura me komentimin për lidhjen Andi-Gresa: “Ngjuk-ngjuk”

23:39 | 23 Janar 2023

“Ngjuk-ngjuk”, Vedati shkakton shumë të qeshura me komentimin për lidhjen Andi-Gresa.

Konkurrenti më i ri i Big Brother VIP Kosova, Vedat Bajrami ka komentuar pak me batuta, raportin e dyshes, Gresa dhe Andi.

Duke folur për dyshen, të cilët së fundmi janë parë të puthen e përqafohen në çdo kënd të shtëpisë, Vedati ka treguar një storie që i kishte ndodhur para pak orësh e që kishte të bëjë pikërisht me Andin dhe Gresën.

“Gresa dëshiron të thotë që ‘nuk të dua shumë, ngjuk ngjuk’. Dje në mëngjes, e pash një skenë në banjo të raportit Andi dhe Gresa, dhe më duket se kjo e kish pasur një plagë në dorë dhe Andi në mënyrë gjentile ia frynte duke menduar se po ia mbyllte”, ka thënë Vedati.

Komento: