Vëllai i Vjosa Berishës me dedikim prekës: Na mungove – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vëllai i Vjosa Berishës me dedikim prekës: Na mungove

12:09 | 26 Shtator 2022

Shkumbin Istrefi pasi Festivali iu dedikua Vjosës: Na mungove ne Prifest dhe do të na mungosh.

Pak muaj më parë, ka ndërruar jetë regjisorja e njohur kosovare, Vjosa Berisha.

E ajo ishte themeluesja e festivalit “PriFilm Fest”, shkruan lajmi.

Së fundi është mbajtur ky festival për pesë ditë rresht.

Në shenjë kujtimi për të, festivali iu dedikua asaj me moton: Vjosa Forever PriFest.

Edhe vëllai i saj, Shkumbin Istrefi ka publikuar një imazh të Vjosës duke i shkruar fjalët e ndjera.

“Ota, na mungove ne Prifest dhe do te na mungosh”, shkroi aktori.

Komento: