Vëllau rrah motrën në Ferizaj, policia jep detaje rreth rastit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vëllau rrah motrën në Ferizaj, policia jep detaje rreth rastit

15:22 | 07 Korrik 2019

Një rast i rëndë ka ndodhur në Ferizaj.

Me datën 5 korrik, policia në Ferizaj ka prangosur një person.

Ai dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj motrës së tij.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!