Vendos Milan, këta dy lojtarë nuk largohen nga ‘San Siro’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vendos Milan, këta dy lojtarë nuk largohen nga ‘San Siro’

00:14 | 21 Gusht 2019

Milan i mban përfundimisht dy yjet e skuadrës.

Kanë mbetur edhe rreth dy javë deri në përfundim të merkatos.

Milani është duke kërkuar edhe një sulmues në krahë të Piatek, mirëpo fillimisht duhet të shesë për të balancuar buxhetin.

Sipas Sky Sport, rosonerët do të mundohen të shesin ndonjë lojtar të parëndësishëm por assesi njërin nga yjet.

Suso dhe Donnaruma do të mbeten përfundimisht në San Siro.

Conti, Castillejo, Silva dhe Laxalt janë emrat e përfolur që mund të largohen këto javë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!