Vendosë të nënshkruajë me Realin – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vendosë të nënshkruajë me Realin

16:00 | 06 Janar 2019

Exequiel Palacios duket i vendosur të nënshkruajë për kampionët e Europës, Real Madrid, raporton Marca përcjell ORAinfo.

Sipas agjentit të tij, Renato Corsi, ekipi nga La Liga ka zhvilluar bisedime me River Plate në Abu Dhabi dhe marrëveshja tashmë është mjaft e avancuar.

Paketa e vënë së bashku do të shihte Palacios të qëndrojë me kampionët e Copa Libertadores deri në verë./ORAinfo/

Komento: